FAQ

...czyli najczęściej zadawane pytania :)
Pytania na temat bukietów z broszek, które są nowością na rynku w Polsce, zostały zebrane w jednym miejscu, aby udzielić odpowiedzi na nie.

1. Ile kosztują bukiety z Bukieterii?
Informacja o cenach można znaleźć na stronie w zakładce "Cennik". W zależności od wielkości, typu i stopnia skomplikowania, koszt waha się od 300 do 1000 zł.
2. Dlaczego tak drogo?
Bukiet o średnicy 20 cm może zawierać od 40 do ponad 50 broszek i innych elementów biżuterii, co jest czynnikiem decydującym o jego pięknie. Jednakże trudno jest znaleźć ładne broszki w cenie poniżej 5 zł za sztukę, a ich cena wahają się od 5 do ponad 10 zł za sztukę. Koszt samych broszek, a także dodatkowych elementów, takich jak drut, klej, wstążki, a także kilkanaście godzin pracy, składa się na ostateczny koszt bukietu. Warto również pamiętać, że bukiety z biżuterii w zagranicznych sklepach internetowych, takich jak Etsy.com, często są droższe i wyższe koszty przesyłki należy doliczyć do ich ceny.
3. Dlaczego bukiety z samej biżuterii są droższe?
Bukiety składające się wyłącznie z biżuterii zawierają zazwyczaj więcej elementów. Broszki metalowe są droższe niż zwykłe kwiaty i trudniej je ułożyć, aby w bukiecie nie występowały żadne prześwity.
4. Z jakim wyprzedzeniem czasowym muszę zamówić bukiet?
Zarezerwuj bukiet dla siebie 2 miesiące przed ślubem, choć wszystko zależy od indywidualnych umów. Mamy duży zapas biżuterii, więc możliwe jest, że będziemy mieli wystarczająco dużo elementów w wybranym przez Ciebie kolorze i stylu, by wykonać bukiet szybciej. Najwięcej czasu w procesie produkcji pochłania poszukiwanie odpowiedniej biżuterii.
5. Jak wygląda "procedura" zamawiania bukietu?
Jeśli nasze produkty w sklepie internetowym nie spełniają Twoich wymagań, możesz złożyć zamówienie specjalne. Najlepiej będzie, jeśli wyślesz nam formularz zamówienia, aby ustalić dokładne wymagania dla Twojego bukietu. Wypełnienie formularza ułatwi nam wystawienie właściwej oferty i przygotowanie do realizacji Twojego zamówienia.
6. Jakie mogą być wykończenia bukietu?
Bukiet jest zakończony za pomocą rączki i kryzy. Rączka jest zwykle związana wstążką w wybranym kolorze, a kryza może być uszyta z tiulu, koronki, satyny lub innego wybranego materiału, w tym piórek (jeśli nie jesteś uczulona). Więcej informacji na temat rodzajów kryz i rączek można znaleźć w zakładce "Sposoby wykończenia".
7. Ile waży taki bukiet?
Bukiet ślubny z biżuterii waży średnio mniej niż kilogram, choć niekiedy może być cięższy. Mimo to, nie jest to uciążliwe, ponieważ nawet bukiety z żywych kwiatów potrafią być zaskakująco ciężkie.
8. Jak mogę zapłacić za bukiet i jak go otrzymam?
Jeśli jesteś z Warszawy lub jej okolic, możemy się spotkać osobiście, abyś mógł odebrać swój bukiet. W innym wypadku, wybierzesz formę płatności, która najbardziej Ci odpowiada - możesz wpłacić pieniądze na konto Bukieterii, zapłacić za pobraniem, lub skorzystać z platform takich jak DaWanda lub Allegro, aby dokonać szybkiej płatności przez PayPal lub PayU.
9. Znalazłam zdjęcia bukietów wyglądających jak te z Bukieterii w innych sklepach w internecie. nie wiem teraz, które prace są prawdziwe i u kogo je zamówić, jeśli chcę otrzymać bukiet identyczny jak na zdjęciu?
Niektórzy ludzie w internecie kopiują zdjęcia prac innych osób, czasami nieświadomie, a czasami celowo. Zdjęcia Bukieterii są oznaczone znakiem wodnym z logiem, więc najlepiej jest sprawdzić stronę internetową Bukieterii - http://bukieteria.net/ i zadać pytanie, czy dostępny jest bukiet, który nas interesuje.
10. Czy bukiety z Bukieterii wystawione w sklepach i galeriach internetowych to tylko przykładowe prace, czy kupując za pośrednictwem tych sklepów otrzymam dokładnie te ze zdjęcia?
Zamówienie zdjęte z naszej strony to dokładnie ten bukiet, który widzisz na zdjęciu. Nie oferujemy "przykładowych" bukietów, ponieważ jest to nieuczciwe względem naszych klientów. Ponadto, regulaminy sklepów internetowych, takich jak Allegro czy DaWanda, zabraniają używania zdjęć przykładowych do sprzedaży. Możesz kupić gotowy bukiet, który jest aktualnie dostępny do sprzedaży, lub zamówić bukiet indywidualnie.

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor