Mobirise Website Builder
BUKIETY Z BROSZEK

Bukiety z broszek to ręcznie wykonane bukiety, które zawierają nie tylko broszki, ale także pierścionki, klipsy, fragmenty naszyjników i bransoletek. Są one ciężkie, ale ich waga nie przekracza zwykle 1 kg. Bukiety można personalizować i wykonać w każdym kolorze i stylu. Cena bukietu jest adekwatna do ilości i jakości biżuterii, która jest użyta do jego wykonania. Możesz zobaczyć inspirację dla siebie w galerii bukietów na stronie internetowej Bukieterii.

BUKIETY Z TKANINOWYCH KWIATÓW

Bukiety z kwiatów materiałowych są bardziej subtelne i pasują do romantycznych stylizacji. Są lżejsze i większe od bukietów z broszek, a w wyborze kolorystyki nie ma ograniczeń, ale najczęściej wybierane są jasne odcienie.

Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
BUKIETY Z GUZIKÓW

Bukiety z guzików to oryginalny wybór dla Panny Młodej, która chce się wyróżnić i posiada luz i poczucie humoru. Zawierają biżuterię i guziki, proporcja jest zależna od preferencji. Nie ma prawdy w twierdzeniach, że guziki przynoszą pech na ślubie.

BUKIETY Z HORTENSJI

Bukiety ślubne z hortensji i biżuterii łączą w sobie tradycyjny i elegancki wygląd z nowoczesnym akcentem. Są wykonane z wysokiej jakości hortensji, która jest miękka i delikatna, a kolorystyka jest ograniczona. Jednak biżuteria może być wybierana w różnych kolorach. Bukiety te doskonale pasują do stylizacji ślubnych z eleganckim i nowoczesnym akcentem.

Mobirise Website Builder

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

Built with ‌

Offline Website Creator